Vee dönem başlaarrrr....

Okulları açmış bulunuyoruz 28 eylül itibariyle fakat  bu ilk haftayı yeni bebelere veriyoruz şöyle bir gelsin gitsin alışsınlar diye Dil Yahu hep böyle mini minilerle doldu ortalık bakıyorum da Kaş çatmış
sanki  son sınıf olmuşum da konuşana bakın dimi.. Ama amaa hazırlık olmasaydı  son seneye adaydım seneye  cıks cıksSikici

Hem yine de yaş itibariyle büyüğüm onlardan 4 5 yaş fark ediyo az değil allah allah..

Daha da bir kalabalıklaştık yeni yapılan binamızla birlikte oran da arttı haliyle… Gelgelelim bence  yemekhane açısından hiç mi hiç iyi olmadıııı….

Yahu o kadar  okul nüfusuna o yemekhane  çook küçükkk .. Öyle bir kuyruk olmakta ki dillere destan… yani yemek yemek için bekliyoruz ama sıra gelene kadar iştah miştah  zevk kaçıyo..
Biz yöntemi öğrendik girçi çok beklemiyoruz artık ama  zor yani.. Diyorum  o kadar  kongre merkezi yaptınız kocaman  bi de bina diktiniz de bi yemekhane ye mi  bina bulamadınız die  ekstra hayret bişii.. Neyse öyle böyle idare edicez artık.. Okulun kafesinde kantininde yemem bişi.. 
H
ep kuru  fast food ye ye nereye kadar.. hem pahalı hem aynı şeyler.. tost , pizza falan filan.. yemekhanede hem günde 1 tl ye hem de her çeşit etinden sebzesine meyvesine tatlısına kadar yiyosun.. Gayet de sağlıklı.. O yüzden öncelikli tercihim..

Bu seneki derslere de aman maşallah Ortaçağ Fransız edebiyatına ve yazar ve metinlereee girmiş bulunmaktayız olamazzz …Bakalım napıcaz.. koykuyoyuummm Dil İngilizcelerde girdi ağılıklı olarak devreye.. Hadi hayırlısı umarım bu senenin de hakkından gelebilirim J Ulen günleri hep doldurmuşta doldurmuşlar ders programını sevmedim bir öğrenci olarak en doğalından haniJ

Pazartesi günü resmen başlamış bulunucam okuluma …Yeni eğitim öğretim yılı tüümm öğrencilere hayırlı olsun J Sağ salim bitirebilmek nasip olur inşaallah..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !