O'nun arabası var

Güzel mii güzel.. Bastı mı gaza gider mi gider..Mutlu
Tamamdır artık yağ gibi kayıyorum  yollarda yuppiii… Arabama binmeye cesareti olan, yanıma oturabilicek yürekli arkadaşlarımı gezintiye çıkarabilirimmm efendim. Ki bilirim bir aceminin
yanına oturmanın nasıl bir duygu olduğunuKaş çatmış Diken üstünde gibi böyle  yüreğiniz hoop diye ağzınızda hemen.. Ama bütünleştim ben arabayla korkmayın.
Ehliyetimi  de alayım, ıslatmak icab eder:)
Sizi Çakırbeyli'ye boll köpüklü fıstık gibi bir ayran içmeye götürebilirm meselaaSiritiyor Bilir Aydınlı arkadaşlar.Ayranı pek meşhurdur.. Bugün götürdüm hocamı mesela :)
 
Ve tabi araba kaçırma operasyonları da başlamış bulunucak..Dil
Arabayı kullandırtmak yok babaya J Yeter kullandı dimi bundan sonra bende sıra ..
Mızmızlanıp cadılık yapıp almazsam  nasıl pekiştiricem..
Aman hiç de sabırlı olmuyo insanın birebir yakını ama olsun alışırız birbirimize hiç sorun değilJ

Çok keyifli de bişi çatır çatır kullanırım vallahi..Annem gibi ehliyetimi süs eşyası(!) niyetine kullanmaya hiiç mi hiç niyetim yok benim..
Bunun haricinde  okula git gel devam.. Desler ah derslerr.. merakla  vizeleri bekliyorum  napıcaz nasıl olucak acaba diye, yeni tanıştığımız bir iki ders için.. Zaman akıp gitsin ileri sarsın diyorum bazen, bazen de, hayır hep kalsın böyle diyorum.. 
Ne olduğu yerde kalsın ne de  birden ileri sarsın yıllar..
Zaten biz, istediğimizde kırmızı ya da yeşil ışık  yakma gibi bir lükse sahip değiliz zaman için.. Ama hayat yakıyor bize ışıklarını ve biz sadece uymak durumunda kalıyoruz..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !